✓ Minimitilaus 29 €
Hi Hybrid Starter Set UV Lamp 24W
44,90 €
166,30 € / 1kg
Saatavilla verkossa
- Tilaa helposti verkosta ja saat paketin toimitettuna kotiin, postilaatikkoon tai lähimpään noutopisteeseen.
Saatavilla verkossa
Hi Hybrid Starter Set UV Lamp 24W on täydellinen kotikäyttöön tarkoitettu geelimanikyyrisetti. Settiin sisältyy 24W UV-lamppu sekä tarvittavat tarvikkeet geelilakan levitykseen ja kovettamiseen. Täydellinen valinta aloittelijoille, jotka haluavat ammattilaismaisia tuloksia kotona.
Tuotenumero: 3347091
- Noudata ohjeita geelilakan levityksessä ja kovettamisessa.
- Vältä tuotteen joutumista iholle ja silmiin.
- Säilytä lasten ulottumattomissa.
Paino:
270 g
EAN:
Valmistusmaa:
China
Vastuuhenkilö:
HiHybrid
Osoite:
Poznanska 165, 62-052 Komorniki, Poland
Yhteystiedot:
[email protected]
Psst... Saattaisit tykätä näistä
Teatro Fragranze Uniche Firenze Teatro Fragranze Foglie Di Fico Spray 500ml
45,50 €
Aiemmin 65,00 €
91,00 € / 1l
Teatro Fragranze Uniche Firenze Teatro Fragranze Joyful Spray Gun 500ml
45,50 €
Aiemmin 65,00 €
91,00 € / 1l
Teatro Fragranze Uniche Firenze Teatro Fragranze Uniche Pura Ambra Home Fragrance Sticks 250ml
44,10 €
Aiemmin 63,00 €
17,64 € / 100ml
Bonus
Kertyy kelvollisista tuotteista ja tallennetaan Cocopanda-rahaksi. Käytä bonusta säästääksesi seuraavasta ostoksestasi. Alennuskoodit, jotka muuttavat tuotteen hintaa, eivät kerrytä bonusta.